ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk, architektury krajobrazu; ekonomista, logistyk, rolnik

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik; operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
19

 Uczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsce w wojewódzkim finale Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
W rozegranym 17.05.2014r. finale w Tarnobrzegu nasza szkoła okazała się najlepsza spośród wszystkich szkół wyłonionych w eliminacjach powiatowych.

Jest to już trzeci kolejny sukces naszych uczniów w turnieju motoryzacyjnym. Poprzednio uczniowie nasi okazali się najlepsi w finale wojewódzkim w roku 2012 i 2013.

Turniej składał się z kilku konkurencji, które obejmowały: rozwiązywanie testów z przepisów ruchu drogowego i historii polskiej motoryzacji, wykonywanie zadania z przedlekarskiej pomocy medycznej, obsługi samochodu osobowego, jazdy sprawnościowej z „talerzem Stewarta”. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne nie przeprowadzono jazdy sprawnościowej motorowerem.

Naszą szkołę reprezentowali:

  • Bartłomiej Mehal z kl. IV technikum architektury krajobrazu,
  • Marcin Śliwa z kl. IV technikum pojazdów samochodowych,
  • Patryk Zima z kl. II technikum pojazdów samochodowych.

Opiekunem i osobą przygotowującą uczniów do turnieju jest wicedyrektor Leszek Zajdel.

W klasyfikacji indywidualnej Marcin Śliwa zajął II miejsce, Bartłomiej Mehal III miejsce a Patryk Zima V miejsce.
Drużyna naszej szkoły – zwycięzca finału wojewódzkiego będzie reprezentować województwo podkarpackie w finale krajowym, który odbędzie się w dniach 13 – 14 czerwca w Poznaniu.