Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
owiur

  Sukcesem uczniów naszej szkoły zakończył się finał okręgowy XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, który odbył się w dniu 11 kwietnia 2014r. w Kijanach w województwie lubelskim
W bloku: architektura krajobrazu uczennica klasy IV technikum architektury krajobrazu Ewelina Machowska zajęła I miejsce. Natomiast w bloku: mechanizacja rolnictwa III miejsce zajął Radosław Słyś z klasy IV technikum mechanizacji rolnictwa.

Ponadto nasza szkoła w klasyfikacji szkół wywalczyła II miejsce.
Ewelina i Radek uzyskali prawo udziału w finale krajowym olimpiady, który odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2014r. w Nawojowej.

  W finale okręgowym naszą szkołę reprezentowali także: Małgorzata Farbaniec, Ewa Pontus, Mirosław Pabisz, Jan Gajda, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze i przyczynili się do zajęcia przez szkołę wysokiej lokaty w klasyfikacji szkół.
  W drodze do Kijan uczniowie wraz z opiekunem w-ce dyr. Leszkiem Zajdlem mieli okazję zwiedzić Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowe Nowych Technik i Technologii w Inżynierii Rolniczej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, po którym uczniów oprowadzał pochodzący z Iwonicza pracownik naukowy uczelni dr Adam Węgrzyn.

01.jpg 02.jpg 03.jpg

05.jpg 06.jpg 07.jpg

08.jpg 09.jpg 9_1.jpg

9_2.jpg 9_3.jpg 9_4.jpg