ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
05 

  W dniu 2 kwietnia 2014r. w ramach promocji szkoły odbył się kolejny turniej siatkarski o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Iwoniczu. Zaproszenie przyjęły szkoły z Klimkówki, Rogów oraz Iwonicza Zdroju. Grano systemem ,,każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

  Bezkonkurencyjni okazali się siatkarze z Iwonicza Zdroju, którzy pokonali szkoły z Klimkówki i Rogów w stosunku 2:0. Drugie miejsce wywalczyli siatkarze z Klimkówki po wygranej z Rogami również 2:0.
  Zawody sędziowały uczennice Liceum Ogólnokształcącego o profilu sportowo mundurowym- Kinga Kinel z klasy II LO oraz Kinga Szajna z klasy I LO. 
  Zawodnicy zapoznali się z bazą dydaktyczną szkoły oraz ofertą edukacyjną na rok szkolny 2014/2015. Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy oraz puchary wręczył wicedyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Leszek Zajdel, który podziękował drużynom za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju. Wyraził także nadzieję, że w ramach dalszego etapu kształcenia wielu z grających w turnieju wybierze właśnie Zespół Szkół w Iwoniczu.

Wyniki rywalizacji:

  • Gimnazjum Klimkówka – Gimnazjum Rogi (2 : 0)
  • Gimnazjum Rogi – Gimnazjum Iwonicz Zdrój (0 : 2)
  • Gimnazjum Klimkówka – Gimnazjum Iwonicz Zdrój (0 : 2)

Klasyfikacja końcowa:

  1. Gimnazjum Iwonicz Zdrój
  2. Gimnazjum Klimkówka
  3. Gimnazjum Rogi