ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk, architektury krajobrazu; ekonomista, logistyk, rolnik

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik; operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

  W dniu 25 marca br. w Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie odbyły się eliminacje do XXXVII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Wzięło w nim udział 33 uczestników reprezentujących 10 gmin powiatu krośnieńskiego i miasta Krosna. 

  W pierwszym etapie Turnieju przeprowadzono sprawdzian pisemny. Uczestnicy musieli rozwiązać test składający się z 30 pytań. W przerwie, kiedy komisja oceniała prace młodzież miała okazję zwiedzić Huty Szkła Artystycznego ,,Sabina” w Rymanowie. Ponadto uczestnicy obejrzeli pokaz pierwszej pomocy. Następnie rozpoczął się finał ustny dla uczestników, którzy najlepiej rozwiązali test w poszczególnych kategoriach wiekowych. Uczniowie odpowiadali na przygotowane pytania, których prawidłowość na bieżąco oceniała komisja.

  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez burmistrza Rymanowa, a zwycięzcy- nagrody, przekazane przez Starostę Krośnieńskiego, Prezydenta Miasta Krosna, Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie i Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krośnie. Naszą szkołę i gminę Iwonicz Zdrój reprezentował uczeń II klasy LO Patryk Gniady, który w części pisemnej uzyskał 23 punkty.
Opiekun: Krzysztof Mrozek