ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, rolnik , logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Powiatowy Zespół Ds. Orzekania O Niepełnosprawności

Przedmiot działalności:

  1. przyjmowanie i rozpatrywanie wniosków o stopniu niepełnosprawności i niepełnosprawności,
  2. wydawanie orzeczeń i legitymacji,
  3. przyjmowanie i rozpatrywanie odwołań,
  4. udzielanie informacji.
Lp. Powiat Dane teleadresowe
 1. Powiat Krośnieński Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, 38-400 Krosno, ul. Legionów 8 tel./fax 134368581, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Powiat Brzozowski Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, ul.3 Maja 43,36-200 Brzozów, tel.134341074, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Powiat Jasielski Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, Jasło, Rynek 18, tel.134465805 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4.  Powiat Sanocki Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, 38-500 Sanok, ul. Konarskiego 24, tel.134642336, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.