Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
2 

  W Zespole Szkół w Iwoniczu zakończył się kurs kierowców wózków z napędem silnikowym realizowany w ramach projektu "Podkarpacie stawia na zawodowców".
  Kurs skierowany był do uczniów klas III i IV technikum mechanizacji rolnictwa, technikum pojazdów samochodowych oraz uczniów klasy III zasadniczej szkoły zawodowej. W kursie uczestniczyło 18 uczniów, którzy zapoznali się z tajnikami wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej w zakresie obsługi wózków widłowych. 

  Uczniowie uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i praktycznej nauce jazdy, którą ćwiczyli na obiektach warsztatów szkolnych.

  Kurs zakończył się 29 stycznia 2014r. egzaminem zdawanym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Wszyscy uczestnicy kursu otrzymali zaświadczenia uprawniające do prowadzenia wózków widłowych. 16 uczniów egzamin państwowy zaliczyło z wynikiem pozytywnym i ci uczniowie oprócz zaświadczeń ukończenia otrzymają również zaświadczenia wydane przez UDT. Gratulujemy.

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg