zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dniu 12.XII. 2013r. ZSP nr 2 w Dukli był organizatorem powiatowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięło udział pięć szkół ponadgimnazjalnych z powiatu krośnieńskiego: MZSP z Miejsca Piastowego, LO z Jedlicza, ZSP z Rymanowa, reprezentacja naszej szkoły oraz gospodarz zawodów ZSP nr 2 Z Dukli.

Nasze dziewczęta po wygraniu swojej grupy i meczu półfinałowego, w finale spotkały się z drużyną ZSP nr 2 z Dukli. W pierwszym secie nasze dziewczęta popełniały bardzo dużo błędów własnych, co przyczyniło się do przegranej 8:20. W drugim secie nasza drużyna była bardziej skoncentrowana, popełniała mniej własnych błędów, bardzo dobrze grała zagrywką, co przyczyniło się zwycięstwa 20:16. Trzeci decydujący set rozgrywany był do 15 punktów. Był to bardzo wyrównany set, w którym nie brakowało emocji i walki. Po bardzo zaciętym pojedynku nasze reprezentantki przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę i wygrały 15:12, tym samym po raz kolejny mogły cieszyć się ze zdobycie I miejsca w powiecie
  Zwycięstwo w tych zawodach daje prawo startu w zawodach rejonowych, które odbędą się 18.XII.2013r. w ZSP nr 5 w Krośnie.