Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
018

  W dniu 10 października 2013 r. w naszej szkole zgodnie z wieloletnią tradycją odbyła się szczególna uroczystość: Powiatowe Sportowe Podsumowanie roku szkolnego 2012/2013 oraz Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej.
 W uroczystości wzięły udział władze powiatu krośnieńskiego na czele ze Starostą Krośnieńskim panem Janem Juszczakiem, reprezentacje trzech najlepszych szkół, które rywalizowały w zawodach szkolnych organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady oraz Licealiady, nauczyciele, młodzież szkolna i zaproszeni goście.

  W sportowym podsumowaniu minionego roku szkolnego w ramach Licealiady nasza szkoła zajęła I miejsce, wyprzedzając MZSP Miejsce Piastowe i ZSGH Iwonicz Zdrój.
Szkoła reprezentowała powiat w: 
- indywidualnych biegach przełajowych
- festiwalu sztafet
- lidze LA
- koszykówce
- piłce siatkowej
- tenisie stołowym
- badmintonie
- pływaniu
- unihokeju
- szachach drużynowych

Największe sukcesy uzyskane przez uczniów ZS w Iwoniczu to:
- brązowy medal sztafety dziewcząt w biegu rozstawnym 4 x 100m
- IV miejsce Mirosława Pabisza w IBP (1500m)
- V miejsce w tenisie stołowym chłopców

Łącznie uczniowie naszej szkoły zdobyli 427 pkt. dla szkoły, gminy i powiatu. Dało to 14 miejsce w województwie na 164 sklasyfikowane szkoły.

  Podczas uroczystego podsumowania wyróżniono najlepsze szkoły z terenu powiatu. Dzięki postawie uczniów, którzy godnie reprezentowali swoje środowiska i zaangażowaniu nauczycieli, powiat zajął wysokie lokaty na szczeblu wojewódzkim.
  Nagrody wraz z gratulacjami zwycięzcom wręczali, starosta krośnieński Jan Juszczak, członkowie Zarządu Powiatu: dyrektor Jan Pelczar i Stanisław Kenar.

Szczególnym momentem uroczystości było wręczenie Nagród Starosty Krośnieńskiego nauczycielom pracującym w szkołach powiatu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wśród 11 wyróżnionych pedagogów znaleźli się także nauczyciele naszej szkoły pani Bożena Zajdel i pan Piotr Jakubowicz.

  Święto Edukacji stało się doskonałą okazją, by uhonorować najlepszych uczniów, którzy wykazali się wysokimi wynikami w nauce, na olimpiadach, konkursach, turniejach lub osiągnięciami sportowymi. 11 uczniów naszej szkoły otrzymało stypendia powiatowe: Sabina Dąbek, Iwona Józefczyk, Kinga Kinel, Aneta Kleczyńska, Ewelina Machowska, Bartłomiej Mehal, Mirosław Pabisz, Agnieszka Sowula, Marcin Śliwa, Agnieszka Torba, Karolina Wazowicz.
  Spotkanie uświetnił montaż słowno – muzyczny w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu, występ gimnazjalistek z Iwonicza, Gabrieli Kurdyły z ZS w Iwoniczu i pokaz judo w wykonaniu uczniów Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym.

001.jpg 002.jpg 003.jpg

004.jpg 005.jpg 006.jpg

007.jpg 008.jpg 009.jpg

010.jpg 011.jpg 012.jpg

013.jpg 014.jpg 015.jpg

016.jpg 017.jpg 018.jpg

019.jpg 020.jpg 021.jpg