Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
9 3

  We wtorek 1 października klasy I LO i I TMR/TPS gościły z wizytą w Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie. Głównym celem wizyty było szkolenie z zakresu odpowiedzialności prawnej nieletnich. Młodzież została zapoznana z zakresem swojej odpowiedzialności za nieprzestrzeganie prawa.

  Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali także prelekcji wygłoszonych przez policjantów dotyczących m.in. specyfiki zawodu służb policyjnych, zasad naboru do policji, zadań i obowiązków policjantów, mogli również obejrzeć sprzęt policyjny.

  Na spotkanie został zaproszony także przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie, który omówił niezwykle ważny temat bezpieczeństwa na drogach. Udostępnił młodzieży alkogogle, aby uczestnicy spotkania mogli przekonać się co dzieje się z percepcją pod wpływem alkoholu. 
Jako upominek wszyscy otrzymali odblaskowe opaski. Na zakończenie uczniowie odwiedzili „Centrum Monitoringu Krosna”.
  Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczyni klasy I LO Elżbieta Zajdel, wychowawczyni kl I TMR/TPS Bożena Zajdel i pedagog szkolny Marta Dragan. (EZ)

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpg 9.jpg

9_1.jpg 9_2.jpg 9_3.jpg

9_4.jpg