ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk, architektury krajobrazu; ekonomista, logistyk, rolnik

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik; operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
9 3

  We wtorek 1 października klasy I LO i I TMR/TPS gościły z wizytą w Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie. Głównym celem wizyty było szkolenie z zakresu odpowiedzialności prawnej nieletnich. Młodzież została zapoznana z zakresem swojej odpowiedzialności za nieprzestrzeganie prawa.

  Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali także prelekcji wygłoszonych przez policjantów dotyczących m.in. specyfiki zawodu służb policyjnych, zasad naboru do policji, zadań i obowiązków policjantów, mogli również obejrzeć sprzęt policyjny.

  Na spotkanie został zaproszony także przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie, który omówił niezwykle ważny temat bezpieczeństwa na drogach. Udostępnił młodzieży alkogogle, aby uczestnicy spotkania mogli przekonać się co dzieje się z percepcją pod wpływem alkoholu. 
Jako upominek wszyscy otrzymali odblaskowe opaski. Na zakończenie uczniowie odwiedzili „Centrum Monitoringu Krosna”.
  Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczyni klasy I LO Elżbieta Zajdel, wychowawczyni kl I TMR/TPS Bożena Zajdel i pedagog szkolny Marta Dragan. (EZ)