Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
9_9

W dniu 19.12.2012 roku w Nowej Sarzynie odbył się Finał Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Krystian Frączek, Marek Zięba (obaj III LO) oraz nasza wschodząca gwiazda Grzegorz Poliniewicz (I TMR). W zawodach startowały szkoły posiadające w swoich szeregach zawodników grających na bardzo wysokim poziomie w II oraz III lidze tenisa stołowego. Nasi chłopcy zagrali na 100 % swoich umiejętności. 

Stawiali dzielnie czoła silniejszym rywalom. Na początek rozgromili Sanok 3:0. Następnie ulegli jednemu z faworytów turnieju drużynie z Jarosławia. W kolejnych meczach odprawili z kwitkiem Kolbuszową 3:1 oraz Przemyśl 3:0. W rozgrywce o strefę medalową ulegli minimalnie Dębicy 2:3. Pozostał mały finał o V miejsce w którym to nie dali szans wyżej rozstawionej ekipie z Leżajska wygrywając gładko 3:0.

Tak więc nasi chłopcy w końcowej klasyfikacji zajęli miejsce V pozostawiając za sobą ponad 170 szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w zawodach tenisa stołowego. Jest to niewątpliwie największy sukces męskiego tenisa w naszej szkole w przeciągu kilku ostatnich lat. Dziękujemy naszym zawodnikom za fantastyczną walkę i dostarczone emocje. Gratulujemy i życzymy kolejnych tak spektakularnych sukcesów.

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpg 9.jpg

9_1.jpg 9_2.jpg 9_3.jpg

9_4.jpg 9_5.jpg 9_6.jpg

9_7.jpg 9_8.jpg 9_9.jpg