Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
1

W dniu 29 listopada 2012 r. nasza szkoła była organizatorem powiatowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach brało udział 5 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu krośnieńskiego: Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich z Iwonicza Zdroju, Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Miejsca Piastowego, Liceum Ogólnokształcące z Dukli, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Rymanowa oraz gospodarz zawodów Zespół Szkół z Iwonicza.

Naszą szkołę w zawodach reprezentowały: Rąpała Paula, Dobosz Gabriela, Syrek Paulina, Leśniak Patrycja, Borek Patrycja (wszystkie z kl. III. LO), Łopatkiewicz Beata (kl. I. TŻ), Wazowicz Karolina (kl. II. LO) oraz Litwin Klaudia (kl. I. LO). Dziewczęta pewnie zwyciężały w swoich  meczach grupowych, w półfinale zdecydowanie pokonały LO z Dukli, a w finale po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu pokonały drużynę Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Miejsca Piastowego i tym samym odniosły zwycięstwo w całych zawodach. Dzięki zajęciu pierwszego miejsca nasze „złotka” awansowały na zawody rejonowe, które w najbliższym czasie odbędą się w Strzyżowie.

A to nasze złotka:


1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpg 9.jpg

9_1.jpg 9_2.jpg 9_3.jpg

9_4.jpg 9_5.jpg 9_6.jpg

9_7.jpg 9_8.jpg

M. Rygiel