Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
badminton

W dniach 23-24.10.2012 w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku odbyły się półfinały wojewódzkie w badmintonie dziewcząt i chłopców. W pierwszym dniu do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Szkołę naszą reprezentowały Karolina Wazowicz (II LO) oraz Anna Bolanowska (I TŻ). Nasze zawodniczki spisały się rewelacyjnie zajmując w końcowej klasyfikacji IV pozycję, co dało im wysokie miejsce w województwie.

W drugim dniu do zmagań przystąpili chłopcy. Naszą szkołę reprezentowali Dawid Wojtowicz (III LO) oraz Szymon Gryb (II LO). Niestety szczęście tego dnia nie sprzyjało naszym chłopcom gdyż w losowaniu trafili do grupy z późniejszymi zwycięzcami turnieju. Walczyli bardzo dzielnie ale musieli uznać wyższość przeciwników.

Dziękujemy naszym podopiecznym za poświęcenie i walkę do ostatniej lotki i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.

 

k3.jpg k4.jpg k5.jpg

k6.jpg k7.jpg k8.jpg

k9.jpg miniatura.jpg