Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
salon

 11 września 2012r. uczniowie klas maturalnych: III LO, IV TŻ, IV TMR/TK, IV TE/TI wraz z wychowawcami wzięli udział w kolejnym Salonie Maturzystów Perspektywy 2012, który odbył się w Rzeszowie na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Co roku cieszy się on ogromnym zainteresowaniem nauczycieli i maturzystów. Maturzyści – jak co roku – mieli do wyboru 19 wykładów rozwiewających nieco mity wokół egzaminów maturalnych oraz pomagających zaplanować pracę na nadchodzący rok szkolny.

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg

 W„starej stołówce” Politechniki czekali na przyszłych maturzystów przedstawiciele Perspektyw oraz 24 stanowiska uczelni i innych instytucji edukacyjnych z Podkarpacia i całej Polski. Uczniowie uzyskali dostęp do wszelkich informacji na temat wymarzonych kierunków studiów, mogli porozmawiać bezpośrednio z osobami reprezentującymi dane uczelnie. Mamy nadzieję, że udział w spotkaniach podziałał na naszych maturzystów motywująco i z większym zapałem przystąpią do przygotowań do matury.