ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk, architektury krajobrazu; ekonomista, logistyk, rolnik

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik; operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
salon

 11 września 2012r. uczniowie klas maturalnych: III LO, IV TŻ, IV TMR/TK, IV TE/TI wraz z wychowawcami wzięli udział w kolejnym Salonie Maturzystów Perspektywy 2012, który odbył się w Rzeszowie na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Co roku cieszy się on ogromnym zainteresowaniem nauczycieli i maturzystów. Maturzyści – jak co roku – mieli do wyboru 19 wykładów rozwiewających nieco mity wokół egzaminów maturalnych oraz pomagających zaplanować pracę na nadchodzący rok szkolny.

 

 W„starej stołówce” Politechniki czekali na przyszłych maturzystów przedstawiciele Perspektyw oraz 24 stanowiska uczelni i innych instytucji edukacyjnych z Podkarpacia i całej Polski. Uczniowie uzyskali dostęp do wszelkich informacji na temat wymarzonych kierunków studiów, mogli porozmawiać bezpośrednio z osobami reprezentującymi dane uczelnie. Mamy nadzieję, że udział w spotkaniach podziałał na naszych maturzystów motywująco i z większym zapałem przystąpią do przygotowań do matury.