ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
9

 Olbrzymim sukcesem zakończył się start naszych uczniów w finale wojewódzkim sztafet sprinterskich (4x100m). Na zalanej deszczem bieżni stadionu Resovi Rzeszów zarówno nasze dziewczęta i jak i chłopcy zdołali wywalczyć medale. Srebrne zdobyły dziewczęta biegnące w składzie: Czechura Maja III LO, Wazowicz Karolina I LO, Borek Patrycja II LO i Syrek Paulina II LO, a brązowy: Ochałek Marcin II LO, Zygmunt Maksymilian III Z, Frączek Krystian II LO, Pernal Mateusz III Z

 Sukces jest o tyle większy, że oprócz trudnych warunków atmosferycznych, w pokonanym polu nasi zawodnicy pozostawili wiele "renomowanych firm" np. ze Stalowej Woli czy z Rzeszowa. W nagrodę będą reprezentować nas w finale ogólnopolskim w Łodzi. Dobrze też wypadły nasze dwie pozostałe sztafety tj. sztafeta szwedzka (100, 200, 300, 400m). Chłopcy zajęli 4 miejsce, a dziewczęta 7. Skład chłopców: Kwapisz Radosław, Błachut Mateusz, Szostak Mateusz, Pabisz Mirosław. Skład dziewcząt: Dmytryszyn Anita, Żytka Patrycja, Skwara Justyna i Dobosz Gabriela. Opiekunami naszych drużyn byli Kowalski Paweł, Rygiel Marek.