ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
9_7

 W dniu 19.04.2012r. w Kolbuszowej odbył się finał wojewódzkiej Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt. W zawodach brało udział 12 najlepszych sztafet z całego województwa podkarpackiego. Drużyna dziewcząt naszej szkoły zakończyła rywalizację na piątym miejscu, co należy uznać za duży sukces.

 

 Wśród dziewcząt szkołę reprezentowały: Czechura Maja (kl. III LO), Żytka Patrycja (kl. I TAK), Krupej Angelika (kl. II TŻ), Baran Patrycja (kl. I LO), Baca Natalia (kl. I LO), Farbaniec Małgorzata (kl. II TŻ), Dobosz Gabriela (kl. II LO), Wazowicz Karolina (kl. I LO), Borek Patrycja (kl. II LO), Syrek Paulina (kl. II LO) i Dmytryszyn Anita (kl. I LO). Drużynę do zawodów przygotowywał Marek Rygiel.

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy!!!