ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i kryta



Technika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W dniach 11- 12 czerwca w Żarnowcu (woj. śląskie) odbył się finał krajowy turnieju. W tegorocznym finale rywalizowali przedstawiciele 13 szkół ponadpodstawowych z całej Polski- zwycięzcy finałów wojewódzkich: Poznania, Białegostoku, Wałbrzycha, Siedlec, Skierniewic, Włocławka, Jędrzejowa, Zawiercia, Myślenic, Nidzicy, Żarnowca, Okszowa, Iwonicza. Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Dąbrowski- tegoroczny absolwent Technikum Pojazdów Samochodowych, Jakub Bek - uczeń klasy IV Technikum Pojazdów Samochodowych, Kornel Ziemiański - uczeń klasy II Technikum Pojazdów Samochodowych. Drużynę do turnieju przygotowywał i opiekę sprawował Pan Leszek Zajdel.

W pierwszym dniu zmagań uczestnicy rozwiązywali testy z zakresu motoryzacji i przepisów ruchu drogowego.
 Drugi dzień to rywalizacja w konkurencjach praktycznych: jazda sprawnościowa motorowerem oraz samochodem z talerzem Stewarta, wyszukiwanie usterek w samochodzie, motocyklu i motorowerze, udzielanie przedlekarskiej pomocy ofiarom wypadków drogowych.
 Zmagania dostarczyły wielu emocji i wymagały od zawodników nie tylko wiedzy teoretycznej ale także opanowania, precyzji oraz umiejętności działania pod presją czasu. Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana w każdej konkurencji. Nasz zespół po podliczeniu wyników wszystkich konkurencji ostatecznie zajął V miejsce. Potwierdzeniem wyrównanej walki w całym turnieju jest to, iż między pierwszą a piątą drużyną różnica wynosiła zaledwie 11 punktów. Wysokie miejsce naszych uczniów w tegorocznym finale krajowym potwierdza, iż należymy cały czas do ścisłej czołówki krajowej. Warto zaznaczyć, że największe sukcesy odnieśliśmy w 2019 oraz 2024 roku zajmując I miejsce w Polsce.