ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i kryta



Technika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Z ogromną radością informujemy, że uczniowie Zespołu Szkół w Iwoniczu po raz kolejny sięgnęli po tytuł Mistrzów Województwa Podkarpackiego w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W zawodach nasza drużyna okazała się najlepsza w rywalizacji szkół ponadpodstawowych z całego województwa podkarpackiego, zdobywając mistrzowski tytuł już trzeci rok z rzędu.
 Szkołę reprezentowali: Bartosz Dąbrowski, Jakub Bek, Kornel Ziemiański. Opiekunem i trenerem drużyny był Pan Leszek Zajdel, który przygotowywał uczniów do turnieju oraz sprawował nad nimi opiekę podczas zawodów.
 Serdecznie gratulujemy uczniom oraz opiekunowi osiągnięcia tego wyjątkowego sukcesu. Dzięki zwycięstwu nasi reprezentanci będą reprezentować województwo podkarpackie podczas finału krajowego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbędzie się w dniach 11–12 czerwca w województwie śląskim.

 Życzymy powodzenia oraz kolejnych sukcesów na szczeblu ogólnopolskim. Trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik i godne reprezentowanie naszej szkoły oraz województwa podkarpackiego.