ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i kryta



Technika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 1.marca obchodzone jest święto państwowe - Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. To dzień upamiętniający tych, co walczyli z komunizmem, stawiając opór sowietyzacji, tocząc walkę z służbami bezpieczeństwa ZSRR i podporządkowanymi im służbami w Polsce.
 W naszej szkole została zorganizowana wystawa przypominająca postacie najbardziej znanych Niezłomnych Żołnierzy, a także spotkanie z Panią Marią Wanat, córką Kazimierza Człowiekowskiego - krośnieńskiego Żołnierza Wyklętego. Pani Maria przedstawiła życiorys i działania swojego ojca, zwracając szczególną uwagę na tradycje rodzinne, zaangażowanie społeczne i jego walkę o niepodległość Polski. Bohaterka spotkania opowiedziała także o ciężkim i trudnym życiu całej rodziny z powodu przeszłości jej ojca.

 Kazimierz Człowiekowski PS.”Niemsta” dopiero po 68 latach od śmierci z rąk oprawców – dzięki staraniom Instytutu Pamięci Narodowej – odzyskał tożsamość i został pochowany w Alei Zasłużonych Cmentarza Komunalnego w Krośnie.
Dla uczniów klasy III i V Technikum była to niezwykła lekcja historii, która długo zostanie w pamięci.