ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Za nami coroczne obchody Dnia Patrona. Świetnie bawiliśy się biorąc udział w wielu konkursach: siła - zawody siłowe, precyzja - zawody strzeleckie - strzelnica wirtualna, pracowitość - prace porządkowe, gospodarność - gra dydaktyczna, twórczość - przygotowanie memu na temat "Zespół Szkół w krzywym zwierciadle", fachowość - obsługa broni tradycyjnej - strzelnica śrutowa, kultura osobista - dekalog kulturalnego ucznia.
 Kulminacją wydarzenia był 11. Powiatowy Bieg imienia rtm. Witolda Pileckiego, który został połączony ze szkolnym dniem profilaktyki zdrowotnej. Wydarzenie miało na celu nie tylko upamiętnienie bohaterstwa rotmistrza Witolda Pileckiego, ale także promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród uczniów oraz społeczności lokalnej.
 Nasza uroczystość zorganizowana została wraz z Powiatem Krośnieńskim w ramach programu Edukacja zdrowotna. Na zakończenie smaczna kiełbaska z grilla była idealnym dopełnieniem wydarzenia, tworząc przyjemną atmosferę i dając wszystkim możliwość relaksu oraz rozmowy na świeżym powietrzu.
 Dziękujemy Staroście Panu Janowi Pelczarowi za pomoc w przygotowaniu obchodów.