Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W dniach 18 i 24 maja w naszej szkole zorganizowany został Turniej Motoryzacyjny o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Iwoniczu. Do udziału w turnieju zgłosiło się 11 uczniów Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia, którzy rywalizowali w następujących konkurencjach: rozwiązywanie testu z przepisów ruchu drogowego, rozwiązywanie testu ze skrzyżowań, jazda sprawnościowa motorowerem – tor przeszkód. Zwycięzcą turnieju został Kamil Peszko – uczeń kl. IV Technikum Pojazdów Samochodowych, II miejsce zajął Bartosz Dąbrowski – uczeń kl. II Technikum Pojazdów Samochodowych a III miejsce przypadło Adamowi Mikoszowi z kl. III Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych.

Uroczyste wręczenie pucharu i nagród dla najlepszych uczniów nastąpi na szkolnej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego. Turniej zorganizował i przeprowadził Pan Leszek Zajdel.