ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 
 Uczniowie klas mundurowych w naszym liceum w ramach współpracy z WOT mieli okazję uczestniczyć w dodatkowych zajęciach z: strzelectwa, podstaw samoobrony, musztry, logistyki i ceremoniału wojskowego.
 Podczas zajęć na wirtualnej strzelnicy poznali technikę manualnej obsługi broni, korzystania z celowników mechanicznych jak i prowadzenia celnego ognia z różnych postaw i odległości obiektów ruchomych.
 Po odbytym szkoleniu dyrektor szkoły Pani Iwona Pytel wraz z młodzieżą podziękowali przedstawicielom WOT za profesjonalne szkolenie. Dziękujemy i zapraszamy już niebawem.