ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 16 marca 2023 r. zawitali do naszej szkoły pod opieką nauczycieli uczniowie ze szkół podstawowych z powiatu krośnieńskiego.
 Pod opieką przewodników, w tej roli wystąpili uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, podzieleni na klasy młodsi koledzy i koleżanki poznawali specyfikę nauki w liceum i technikum oraz klasach branżowych, przy tym świetnie się bawili i integrowali na przygotowanych specjalnie dla nich stanowiskach tematycznych: informatycznych, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych oraz weterynarii.
 Mogli dowiedzieć się, w jakim zawodzie najlepiej będą się realizować w przyszłości, a przy tym sprawdzić się również na strzelnicy wirtualnej czy znajomości przepisów ruchu drogowego. 

 Uczniowie, nauczyciele – wszyscy w tym dniu świetnie się bawili. Był to czas kreatywności oraz innowacyjności, który pozwolił wyjść poza ramy podstaw programowych i zabrać odwiedzających w pełen przygód i inspiracji świat nauki. Każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie, a nawet odkryć nowe możliwości samorealizacji.

W tym dniu wszyscy byliśmy jedną rodziną, ponieważ nasza szkoła oprócz kształcenia na najwyższym poziomie, stawia na przyjazną atmosferę i solidarność.

Zespół Szkół w Iwoniczu czeka na Ciebie…, a my nie wątpimy, że to właśnie do nas, zechcecie dołączyć. P.J