ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 W dniu 6.03.2023 w Leżajsku odbyły się zawody Barażowe Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt. Drużyna naszej szkoły występowała w następujacym składzie: Hajduk Monika (IV TŻ) , Kilarecka Andżelika (IV TŻ), Oleniacz Wiktoria (III LO), Loch Patrycja (II LO), Olejko Marlena (II LO), Klimkiewicz Wiktoria (I LO), Szczepek Roksana (I LO), Kwas Joanna (IV MS) Opiekun drużyny – Robert Gorzynik. W zawodach udział wzięły trzy drużyny. Grano systemem „każdy z każdym”
 Ponieśliśmy dwie porażki, ale w ogólnym rozrachunku dziewczęta naszej szkoły zajęły 6  miejsce w województwie co jest ogromnym sukcesem.

 W Półfinale wojewódzkim dziewczęta po bardzo dobrej grze wygrały z Liceum z Brzozowa oraz minimalnie przegrały z Liceum z Sanoka, dzięki czemu awansowały do turnieju barażowego. W turnieju barażowym drużyny z Leżajska oraz z Mielca okazały się za mocne dla nas.
 Wielkie słowa uznania i gratulacje dla wszystkich dziewcząt.