ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Zespół Szkół w Iwoniczu był organizatorem powiatowej Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Zawody, które odbyły się 16 grudnia 2022 r. wyłoniły najlepsze szkoły powiatu krośnieńskiego do dalszego etapu rywalizacji – zawodów rejonowych. Dla naszych zawodników rywalizacja zakończyła się pełnym sukcesem gdyż obie drużyny (dziewczęta i chłopcy) zakwalifikowały się do etapu rejonowego.  

Chłopcy wywalczyli I miejsce wygrywając wszystkie spotkania, natomiast dziewczęta awansowały z drugiego miejsca uzyskując dwa zwycięstwa i jedną porażkę.

Wyniki uzyskane przez zespół chłopców:

  • ZS Iwonicz – ZS Jedlicze 3:0
  • ZS Iwonicz – LO Jedlicze 3:0
  • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe 3:0

Szkołę reprezentowali: Jakub Leśniak (III LO) oraz Krystian Podkalicki (III LO)

Wyniki uzyskane przez zespół dziewcząt:

  • ZS Iwonicz – ZSGH Iwonicz Zdrój 3:2
  • ZS Iwonicz – LO Jedlicze 3:0
  • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe 0:3

Szkołę reprezentowali: Milena Konik (IVTŻ ), Daniela Leśniak (III LO).

 Na zakończenie pamiątkowe puchary oraz dyplomy wręczyła Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Iwona Pytel, która pogratulowała wszystkim uczestnikom zawodów. Naszym tenisistom gratulujemy udanego występu i życzymy udanego startu w zawodach rejonowych.