ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
  2 grudnia uczennice naszej szkoły: Anna Birbicz i Wiktoria Oleniacz z kl. 3 LO oraz p. Elżbieta Zajdel i p. Ksenia Buczek wzięły udział w organizowanym przez Muzeum Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej spotkaniu dla szkół, którym patronuje rotmistrz Witold Pilecki. Celem spotkania była wymiana doświadczeń w popularyzacji wspólnego patrona oraz nawiązanie współpracy z Muzeum. Dodatkową atrakcją stała się możliwość zwiedzenia ekspozycji poświęconej Marii i Witoldowi Pileckim.

Prawdziwą niespodzianką były odwiedziny syna rotmistrza p. Andrzeja Pileckiego, który wspominał lata spędzone w dworku. Gospodarze przygotowali również szereg atrakcji dla uczniów. Pod opieką Młodzieżowej Rady Muzeum wzięli oni udział w queście „Szlakiem ostrowskich Żydów” oraz w grze na terenie ekspozycji. Nie zabrakło emocji i nagród dla zwycięzców.