ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk, architektury krajobrazu; ekonomista, logistyk, rolnik

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik; operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 20 października 2022 r. tegoroczni maturzyści z klas IV LO, IV TŻ/TI i IV TMR/TPS pod opieką księdza Michała Bestera oraz p.Katarzyny Marosz-Majewskiej i p.Elżbiety Zajdel udali się do Częstochowy na Jasną Górę, by powierzyć swoje intencje przed przyszłorocznymi egzaminami maturalnymi.
 Po całonocnej podróży, w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej uczestniczyli w uroczystym odsłonięciu obrazu oraz w porannej mszy świętej, która została odprawiona w ich intencji. Następnie w skupieniu wzięli udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej odprawionej przez ks. Michała na Wałach Jasnogórskich oraz w przygotowanej dla nich konferencji.
 Uczniowie mieli także okazję zwiedzić zabytki jasnogórskiego sanktuarium i poznać jego historię tak bardzo mocno związaną z historią Polski.
 Pobyt w Częstochowie był okazją do pogłębienia swojej wiary, wiedzy historycznej, a przede wszystkim czasem do zastanowienia się jak odnaleźć swoje miejsce w dorosłym życiu.