Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W dniu 10.06.2021r. w Zespole Szkół w Iwoniczu, w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 odbyły się warsztaty o tematyce pszczelarskiej. W zajęciach wzięło udział 15 uczniów z technikum żywienia i usług gastronomicznych w Zespole Szkół w Iwoniczu i 2 nauczycieli. Ze szkoły partnerskiej z Sabinova 6 uczniów i 2 nauczycieli w zajęciach uczestniczyli w sposób zdalny przy wykorzystaniu narzędzi multimedialnych.
 Nowoczesna platforma multimedialna zakupiona w ramach projektu pozwoliła mimo sytuacji pandemicznej zrealizować działanie projektowe.

 W trakcie szkolenia uczniowie mieli możliwość zapoznać się z pracą pszczelarza, spróbować różnych gatunków miodów i wykonać świece z wosku pszczelego. Uczestnicy szkolenia zapoznali się także z walorami zdrowotnymi miodów jak i preparatów ziołowych oraz poznali możliwości wykorzystania produktów pszczelich w gastronomii.

image008.jpg image009.jpg image010.jpg

miody_10.jpeg miody_4.jpeg miody_5.jpeg

miody_6_1.jpeg miody_6_2.jpeg miody_7_2.jpeg

miody_zoom_1.jpg miody_zoom_3.jpg