ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk, architektury krajobrazu; ekonomista, logistyk, rolnik

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik; operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Łukasz Baraniecki, uczeń klasy IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki, zajął I miejsce w eliminacjach okręgowych XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w bloku mechanizacja rolnictwa, które odbyły w dniu 23 kwietnia 2021 r. na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.
 W eliminacjach okręgowych XLV edycji OWiUR naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów, w blokach tematycznych: Gastronomia, Technologia żywności i Mechanizacja rolnictwa. Na uwagę zasługuje również III miejsce uczennicy Wiolety Knap w bloku – technologia żywności.

 Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy i umiejętności praktycznych i teoretycznych organizowanych w naszym kraju. Olimpiadzie patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Awans do eliminacji centralnych to przede wszystkim szansa na zdobycie indeksu wymarzonej uczelni, ale również, zgodnie z rozporządzeniem MEN, zwolnienie z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w wybranych zawodach.
 Najbliższym sprawdzianem dla naszego ucznia i nauczycieli będą eliminacje centralne XLV edycji OWiUR, które odbędą się w dniach 28 – 29 maja 2021r. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki.

Opiekunami merytorycznym przygotowującymi Łukasza do Olimpiady byli Panowie: Leszek Zajdel, Antoni Śmiarowski i Marek Haręzga.