Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 
  Zbliżające się Święta Wielkanocne, to okres kiedy spotykamy się z bliskimi, a jeśli jest to niemożliwe próbujemy dotrzeć do nich z życzeniami w inny sposób. W dzisiejszych czasach zazwyczaj robimy to za pośrednictwem rozmowy telefonicznej, sms czy wideokomunikatorów. Warto pamiętać, jednak o zwyczaju mającym ponad 170 lat, czyli o wysyłaniu tradycyjnych świątecznych kartek. Wykonane własnoręcznie mogą być wspaniałym prezentem i niespodzianką. 

 Uczniowie naszej szkoły: Mateusz Orlik z kl. 1 TMR/TPS, Emilia Firlej z kl. II LO, Wiktoria Smoleń i Emilia Warcholak z kl. III TŻ w przedświątecznym okresie znaleźli czas i takie właśnie kartki wykonali. Gratulujemy pomysłów i zachęcamy innych do kontynuowania tego zwyczaju.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

image004.jpg image005.jpg image006.jpg

image007.jpg image008.jpg image009.jpg

image010.jpg