Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

  Powiat Krośnieński zakupił sprzęt w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnych na lata 2020 – 2024 - „Aktywna tablica”. Nowy sprzęt trafił do - Zespołu Szkół w Iwoniczu, Zespołu Szkół w Jedliczu, Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Jedliczu, Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Iwoniczu – Zdroju, Zespołu Szkół przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu.

 Program „Aktywna tablica” opiera się na założeniu, że jednym z zasadniczych zadań współczesnej szkoły jest rozwijanie kompetencji uczniów przygotowujących ich do życia w społeczeństwie informacyjnym oraz na założeniu, że rozwój kompetencji uczniów w tym zakresie powinien dokonywać się w nowocześnie wyposażonej szkole.
 Sprzęt komputerowy z rąk starosty krośnieńskiego Jana Pelczara i wicestarosty Andrzeja Guzika odebrał dyrektor Leszek Zajdel. W przekazaniu 18 laptopów dla naszej szkoły uczestniczyły również dyrektor – etatowy członek Zarządu Powiatu Monika Subik i dyrektor Centrum Usług Wspólnych Powiatu Krośnieńskiego Renata Piękoś. Otrzymany sprzęt komputerowy ułatwi uczniom i nauczycielom realizację kształcenia w trybie zdalnym, a w przyszłości będzie wykorzystany w nauczaniu stacjonarnym.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg