Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 Listopadowe dni to szczególny czas, w którym wraca pamięć o tych, którzy odeszli. Wspominamy naszych najbliższych oraz bohaterów i patriotów, którzy na różne sposoby w czasach wojny i pokoju służyli ojczyźnie.
 Przedstawiciele Samorządu Szkolnego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu Zespołu Szkół w Iwoniczu w przeddzień 11 listopada zapalili znicze i postawili donice chryzantem na grobach lokalnych patriotów spoczywających na miejscowym cmentarzu oraz w Lesie Grabińskim. W taki sam sposób wyrazili pamięć o kapitanie Stanisławie Adamczyku i św. Janie Pawle II. Oddali również hołd patronowi szkoły, Witoldowi Pileckiemu.

 W miesiącu listopadzie nauczyciele historii będą zapoznawać i utrwalać biografie zasłużonych dla Iwonicza. Lekcje będą realizować w oparciu o materiały źródłowe opracowane przez Pana Marka Bliżyckiego z Iwonickiego Stowarzyszenia Ocalić od zapomnienia, z którym współpracują wolontariusze naszej szkoły. Społeczność szkolna dziękuje Staroście Krośnieńskiemu, Panu Janowi Pelczarowi, za pozyskanie i przekazanie chryzantem a tym samym za wsparcie listopadowej akcji Zespół Szkół w Iwoniczu Pamiętamy.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

image004.jpg image005.jpg image006.jpg

image007.jpg image008.jpg image009.jpg

image01.jpg image02.jpg image03.jpg

image04.jpg image05.jpg image06.jpg

image07.jpg image08.jpg