ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Wam i Waszym najbliższym przesyłamy serdeczne pozdrowienia! Mamy nadzieję, że już niedługo się spotkamy, a nasz internat, który teraz jest pusty, znów wypełni się Waszą obecnością.
 Sytuacja, w której się znajdujemy, jest dla nas wszystkich czasem niezwykle trudnym. Pamiętajcie! Wszyscy zdajemy egzamin z odpowiedzialności za zdrowie swoje i innych! Przyłączamy się do apelu – ZOSTAŃ W DOMU!
 Postarajcie się dobrze i pożytecznie wykorzystać pobyt w domu - na naukę, na rozmowy z rodzicami i rodzeństwem, na pomoc w domowych pracach. Przeczytajcie zaległą lekturę, przeglądnijcie swoje domowe biblioteczki lub skorzystajcie z e-booków. Wystarczy klawiatura komputera i Internet, aby wybrać się w wirtualną podróż do ciekawych, dalekich miejsc, do muzeów i teatrów. Swój pokój wykorzystajcie do wykonania prostych ćwiczeń fizycznych… Gry planszowe przypomnieć mogą beztroskie dzieciństwo… Są wśród Was osoby, które lubią malować, pisać wiersze - zachęcamy do twórczych zajęć.
 Pamiętajcie o samotnych i smutnych! Rozmowa przez telefon czy przesłanie smsa, maila przywraca uśmiech i daje nadzieję.

Wychowawcy