Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Wieczór 18 grudnia był wyjątkowy... Tego dnia odbyła się tradycyjna szkolna Wigilia. Szkolna Wigilia jest od wielu lat ważnym elementem budowania relacji i dobrego klimatu w szkole, a także kultywowania tradycji Świąt Bożego Narodzenia.
 W pięknie udekorowanej jadalni internatu przy wigilijnym stole usiedli obok siebie zaproszeni goście Pan Wicestarosta Andrzej Guzik i Pani Dyrektor Renata Piękoś, rodzice, nauczyciele, a przede wszystkim uczniowie mieszkający w szkolnym internacie.

Wszystkich zebranych powitał Pan Dyrektor Leszek Zajdel, a ks. Michał Bester poprowadził modlitwę. Był opłatek, kolędy, wigilijne potrawy, a przede wszystkim szczere życzenia: zdrowia, radości i wszelkiego dobra.

image017.jpg image018.jpg image019.jpg

image020.jpg image021.jpg image022.jpg

image023.jpg image024.jpg image025.jpg

image026.jpg image027.jpg image028.jpg

image029.jpg image030.jpg image031.jpg