Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

  W dniach 26 - 27 listopada 2019 r., odbyła się wycieczka zawodowo - edukacyjna w ramach współpracy Interreg Polska - Słowacja. Udział w niej wzięli uczniowie Zespołu Szkół w Iwoniczu wraz z opiekunami oraz partnerzy ze Spojenej skoly z Sabinova na Słowacji.

 

 

  Uczestnicy wycieczki odwiedzili dwa autoryzowane salony sprzedaży samochodów; AUTO-SERVICE SP. J. dealera samochodów marki Fiat, oraz GLOB CARS, SP z o.o. o przedsiębiorstwa prowadzącego działalność w ramach marki Ford i Opel. Uczniowie mieli możliwość podejrzeć tajniki pracy autoryzowanego serwisu oraz zapoznali się z ofertą nowych samochodów.

  W ramach promocji regionu oraz poznania historii powiatu krośnieńskiego uczniowie odbyli ciekawe zajęcia warsztatowe w Centrum Dziedzictwa Szkła oraz zwiedzili Muzeum Rzemiosła w Krośnie.

  Celem organizowanej wycieczki zawodowo - edukacyjnej był; transfer pomiędzy partnerami projektu dobrych praktyk zawodowych, zacieśnienie współpracy między szkołami z Polski i Słowacji, promocja regionu, promowanie przemysłu regionu oraz nowych rozwiązań technologicznych, uczenie się od siebie oraz tworzenie dobrych relacji międzysąsiedzkich. Jednym z celów głównych jest również integracja młodzieży oraz usuwanie barier mentalnych i kulturowych.

krosno__1.jpg krosno__10.jpg krosno__11.jpg

krosno__12.jpg krosno__13.jpg krosno__14.jpg

krosno__15.jpg krosno__16.jpg krosno__17.jpg

krosno__18.jpg krosno__19.jpg krosno__2.jpg

krosno__20.jpg krosno__21.jpg krosno__22.jpg

krosno__23.jpg krosno__24.jpg krosno__25.jpg

krosno__26.jpg krosno__27.jpg krosno__28.jpg

krosno__29.jpg krosno__3.jpg krosno__30.jpg

krosno__31.jpg krosno__32.jpg krosno__33.jpg

krosno__34.jpg krosno__35.jpg krosno__36.jpg

krosno__37.jpg krosno__4.jpg krosno__5.jpg

krosno__6.jpg krosno__7.jpg krosno__8.jpg

krosno__9.jpg
}