Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

   W dniach 12-13 listopada 2019 r. na Słowacji odbyło się szkolenie z zakresu obsługi urządzenia do badania emisji spalin pojazdów silnikowych. W kursie udział więzło sześciu uczniów z naszej szkoły oraz dwóch ze szkoły słowackiej, dodatkowo w kursie uczestniczyli dwaj nauczyciele Zespołu Szkół w Iwoniczu. Kurs odbył się u partnera programu Interreg Polska-Słowacja w Spojenej skole Sabinov. Uczniowie nabyli umiejętności obsługi analizatora spalin typu BA 250 – BOSCH oraz poznali zasady przeprowadzania badań technicznych na słowackich stacjach kontroli pojazdów. Po południu uczestnicy szkolenia, zwiedzili zabytki oraz poznali ciekawą historię miasta Sabinov.

 

 

 

1_1.jpg 1_10.jpg 1_2.jpg

1_3.jpg 1_4.jpg 1_5.jpg

1_6.jpg 1_7.jpg 1_8.jpg

1_9.jpg