Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 24 października w piękny słoneczny poranek klasa I TŻ/TI pod opieką wychowawczyni Katarzyny Marosz-Majewskiej i p.Krzysztofa Jakubowicza wyruszyła do Zwierzynia w poszukiwaniu ukrytego skarbu.
 W umówionym miejscu spotkaliśmy się z instruktorem, który zaprezentował nam zasady gry oraz omówił sprzęt niezbędny do ukończenia zadania. Każda z drużyn otrzymała własny zestaw sprzętu: mapy, wykrywacz metalu, GPS z zaprogramowanymi waypointami.
  Celem gry było jak najszybsze odnalezienie skarbu. Skarb ukryty był na końcu trasy jaką mieliśmy do przebycia, jednak aby go otworzyć musieliśmy znaleźć 3 cyfry kodu do kłódki zamykanej na szyfr.

 Dodatkowo musieliśmy zdobyć kilka ważnych informacji o historii i geografii terenu. Każda z drużyn miała swój własny skarb, ale to czas odnalezienia i otworzenia skrzynki decydował kto zwycięży. Podczas gry nie raz musieliśmy ruszyć głową i odnaleźć przedmioty potrzebne do odtworzenia ukrytych wiadomości. w równej mierze liczył się spryt i szybkość.
 Po udanej zabawie udaliśmy się do zaprzyjaźnionego pensjonatu gdzie rozpaliliśmy ognisko i wspólnie piekliśmy kiełbaski. Zmęczeni ale zrelaksowani wróciliśmy do Iwonicza.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

image004.jpg image005.jpg image006.jpg

image007.jpg image008.jpg image009.jpg

image010.jpg image011.jpg