Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W niedzielę 14 kwietnia w sali Kina Wczasowicz w Iwoniczu Zdroju odbyły się XVI Prezentacje Zwyczajów i Tradycji Wielkanocnych.
Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali stoisko szkoły, na którym zaprezentowali własnoręcznie wykonane dekoracje i wypieki wielkanocne. Młodzież w imieniu dyrekcji, nauczycieli i uczniów szkoły złożyła życzenia świąteczne organizatorom i uczestnikom kiermaszu.
Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Dekoracja stoiska wyróżniała się wśród pozostałych oryginalnym rustykalnym stylem.

Przyciągał aromat ziołowych herbat oraz pachnących soli. Zwiedzający chętnie kupowali ciasteczka świąteczne i częstowali się cytrynową babką wielkanocną.

 Serdecznie dziękujemy uczniom klasy I i II technikum żywienia i usług gastronomicznych reprezentujących szkołę w składzie: Damian Zygmunt, Weronika Kielar, Mateusz Bajda, Klaudia Starowiejska, Wiktoria Smoleń.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

image004.jpg image005.jpg image006.jpg

image007.jpg image008.jpg image009.jpg

image010.jpg image011.jpg image012.jpg

image013.jpg