Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 9 kwietnia w naszej szkole odbył się XII Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Krośnie. Oficjalnego otwarcia konkursu dokonali wicestarosta Andrzej Guzik i dyrektor Leszek Zajdel. Liczni uczestnicy konkursowych zmagań rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych, recytując wiersze o tematyce patriotycznej. Wszyscy recytatorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy cenne nagrody, wręczane przez starostę krośnieńskiego Jana Pelczara, wicestarostę Andrzeja Guzika i dyrektora szkoły Leszka Zajdla. 

Z dumą informujemy, że wśród nagrodzonych znalazły się uczennice naszej szkoły:

  • Joanna Ścibor (III LO) – II miejsce
  • Joanna Wilk (II TŻ i UG) – III miejsce
  • Anglika Klepacz (III LO) – wyróżnienie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Za maturzystki trzymamy kciuki!

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

image004.jpg image005.jpg image006.jpg

image007.jpg image008.jpg