Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 19 marca 2019r. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Dukli odbyła się IX edycja Powiatowego Konkursu Krajoznawczo-Turystycznego „Powiat Krośnieński – Moja Mała Ojczyzna”. Jak co roku w konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły.
Konkurs, którego celem jest poznawanie walorów powiatu krośnieńskiego przebiegał w kilku etapach. Podczas każdego z nich, coraz węższa grupa uczestników zmagała się z bardziej szczegółową wiedzą o swoim powiecie.
 Naszą szkołę w tym roku reprezentowali uczniowie klasy I TMR/TPS: Mateusz Bek, Jakub Polak i Rafał Tokarz.

Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze i podtrzymali passę wysokich miejsc naszej szkoły w tych zmaganiach. Mateusz dotarł do ścisłego finału zajmując II miejsce, a Jakub miejsce 6. W klasyfikacji drużynowej szkoła została sklasyfikowana na II pozycji. Mamy nadzieję, że tak wysokie wyniki zaprocentują na przyszłość.
 Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wręczał zwycięzcom Przewodniczący Rady Powiatu Pan Andrzej Krężałek. Uczestnicy prócz zmagań konkursowych zwiedzili także bardzo ciekawe wystawy w siedzibie Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych. Uczniów do konkursu przygotowywała Elżbieta Zajdel.

image005.jpg image006.jpg image007.jpg

image008.jpg image009.jpg image010.jpg

image011.jpg image012.jpg image013.jpg