Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Dużym sukcesem uczniów Zespołu Szkół w Iwoniczu zakończyła się III edycja Turnieju Klas Mundurowych. Zawody odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie. W realizację przedsięwzięcia, którego głównym organizatorem było Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa w Krośnie, włączyła się też krośnieńska Policja reprezentowana przez Komendanta Miejskiej Policji w Krośnie mł. Insp. Leszka Buryłę oraz funkcjonariuszy wydziału prewencji.

 W zawodach wzięły udział klasy mundurowe z powiatu krośnieńskiego i miasta Krosna, rywalizując w następujących konkurencjach: tor przeszkód, strzelanie z broni pneumatycznej, marszobieg z transportem rannego, rzut granatem. W stawce sześciu szkół ponadgimnazjalnych drużyna naszej szkoły zajęła wysokie 2 miejsce, wygrywając 2 konkurencje cząstkowe (marszobieg i rzut granatem).

Ostateczna kolejność turnieju wyglądała następująco:

  • I miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie
  • II miejsce Zespół Szkół w Iwoniczu
  • III miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie
  • IV miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krośnie
  • V miejsce Liceum Ogólnokształcące w Rymanowie
  • VI miejsce Liceum Ogólnokształcące w Jedliczu

Skład naszej drużyny: Zuzanna Konik IIILO, Joanna Ścibor IIILO, Weronika Głód IILO, Karina Hawrot IILO, Kacper Prajsnar IILO, Piotr Dąbrowski IILO, Fabian Winnicki ILO, Szymon Pluciński ILO. Drużyną opiekował się pan Paweł Kowalski.

image01.jpg image02.jpg image03.jpg

image04.jpg image05.jpg image06.jpg

image07.jpg