ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 16 października 2018 r. tradycyjnie w naszej szkole miały miejsce powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Starosta Krośnieński Jan Juszczak, wicestarosta Adolf Kasprzyk, członkowie Zarządu Powiatu Krośnieńskiego, radni, wójtowie, burmistrzowie, dyrektorzy szkół, placówek kulturalnych, nauczyciele oraz nagradzana młodzież.
 Podczas ceremonii składano gratulacje oraz podziękowania nauczycielom, pedagogom i uczniom za codzienny trud, wysiłek i poświęcenie. 

W tym roku uhonorowano 11 osób ze szkół i placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest powiat krośnieński. Wśród nich znaleźli się także nauczyciele uczący w naszej szkole: Konrad Guzik, Tomasz Staroń i Piotr Jakubowicz. Listy gratulacyjne i kwiaty nagrodzonym nauczycielom wręczali starosta Jan Juszczak i wicestarosta Adolf Kasprzyk.

 Podczas spotkania uhonorowani zostali także wyróżniający się uczniowie szkół powiatu, którzy wykazali się wysokimi wynikami w nauce, na olimpiadach, konkursach, turniejach lub osiągnięciami sportowymi.
 Stypendia za rok szkolny 2017/2018 (II semestr) przyznano 69 uczniom szkół powiatu krośnieńskiego, w tym 17 uczniom naszej szkoły.
 Uroczystość ubogacona została występami artystycznymi przygotowanymi przez naszych uczniów. Na początek młodzież zaprezentowała się w staropolskim polonezie, a następnie słowem, piosenką i humorem nawiązała do święta nauczycieli.
 Tego samego dnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku miały miejsce Wojewódzkie Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w czasie której nauczycielom i pracownikom oświaty wręczono odznaczenia państwowe, Medale Komisji Edukacji Narodowej, nagrody Ministra Edukacji Narodowej, nagrody Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W spotkaniu uczestniczyli: Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch, Poseł na Sejm RP Piotr Uruski, Burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro, przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy szkół, nauczyciele, przedstawiciele związków zawodowych oraz zaproszeni goście.
 Wśród odznaczonych Medalem Komisji Edukacji Narodowej na wniosek Starostwa Powiatowego w Krośnie znalazł się także pan Leszek Zajdel -Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu.
 Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym nauczycielom oraz uczniom gratulujemy.

Zdjęcia w galerii