ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, rolnik , logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

  W dniu 23.10.2018r. w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Krośnie odbyła się Sesja Edukacyjna poświęcona odzyskaniu przez Polskę Niepodległości w 1918 roku pt. „Tobie Ojczyzno”. Wykład na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę o znanych i mniej znanych Ojcach Niepodległości Drugiej Rzeczypospolitej poprowadził dr Mariusz Kazanowski - dyrektor Muzeum Regionalnego w Brzozowie. W sesji udział wzięła młodzież z Klubu Historycznego im. Armii Krajowej z klasy II TŻiUG i II TMR/TPS.