Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 W tym roku szkolnym Święto Edukacji Narodowej, zwane powszechnie Dniem Nauczyciela, wypadło w niedzielę. Nie przeszkodziło to jednak uczniom naszej szkoły na uczczenie go w należyty sposób. Każda z klas postarała się, aby docenić swoich nauczycieli i wychowawców, dziękując za trud i serce wkładane w swoją pracę. Jak zwykle, nie zabrakło również szkolnej uroczystości z tej okazji. Dnia 17 października, z samego rana, odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela.

 Część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy III TŻ wspomaganych przez kolegę z klasy I TŻ, zawierał w sobie część historyczną, elementy humorystyczne, wzruszające życzenia, a to wszystko przeplatane pięknym wykonaniem piosenek Aliny Duszczyńskiej oraz Dawida Kuczwara. Po części artystycznej głos zabrali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy na ręce Pana Dyrektora Leszka Zajdla oraz Pani Wicedyrektor Jolanty Bajgier, złożyli życzenia dla całego grona pedagogicznego i wszystkich pracowników szkoły.Na zakończenie głos zabrał Pan Dyrektor, który podziękował za przygotowanie uroczystości, złożył życzenia i tradycyjnie już wręczył nagrody wyróżniającym się nauczycielom. Wszystkim serdeczne gratulujemy i jeszcze raz składamy moc najszczerszych życzeń.

Dziękujemy za wszystkie starania, które
Wkładacie w nasze wychowanie i edukację.
Wierzymy, że Wasz wysiłek uczyni z nas
Ludzi mądrych i szlachetnych.
Dziękujemy za codzienne, niezwykłe trudne
I mozolne budowanie naszych wnętrz.
Zdajemy sobie sprawę, że na efekty Waszej
Pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie,
Ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna.
Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy
I składamy najserdeczniejsze życzenia

image01.jpg image02.jpg image03.jpg

image04.jpg image05.jpg image06.jpg

image07.jpg image08.jpg image09.jpg

image10.jpg image11.jpg image12.jpg

image13.jpg image14.jpg image15.jpg

image16.jpg image17.jpg image18.jpg

image19.jpg image20.jpg