ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk, architektury krajobrazu; ekonomista, logistyk, rolnik

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik; operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 W tym roku szkolnym Święto Edukacji Narodowej, zwane powszechnie Dniem Nauczyciela, wypadło w niedzielę. Nie przeszkodziło to jednak uczniom naszej szkoły na uczczenie go w należyty sposób. Każda z klas postarała się, aby docenić swoich nauczycieli i wychowawców, dziękując za trud i serce wkładane w swoją pracę. Jak zwykle, nie zabrakło również szkolnej uroczystości z tej okazji. Dnia 17 października, z samego rana, odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela.

 Część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy III TŻ wspomaganych przez kolegę z klasy I TŻ, zawierał w sobie część historyczną, elementy humorystyczne, wzruszające życzenia, a to wszystko przeplatane pięknym wykonaniem piosenek Aliny Duszczyńskiej oraz Dawida Kuczwara. Po części artystycznej głos zabrali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy na ręce Pana Dyrektora Leszka Zajdla oraz Pani Wicedyrektor Jolanty Bajgier, złożyli życzenia dla całego grona pedagogicznego i wszystkich pracowników szkoły.Na zakończenie głos zabrał Pan Dyrektor, który podziękował za przygotowanie uroczystości, złożył życzenia i tradycyjnie już wręczył nagrody wyróżniającym się nauczycielom. Wszystkim serdeczne gratulujemy i jeszcze raz składamy moc najszczerszych życzeń.

Dziękujemy za wszystkie starania, które
Wkładacie w nasze wychowanie i edukację.
Wierzymy, że Wasz wysiłek uczyni z nas
Ludzi mądrych i szlachetnych.
Dziękujemy za codzienne, niezwykłe trudne
I mozolne budowanie naszych wnętrz.
Zdajemy sobie sprawę, że na efekty Waszej
Pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie,
Ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna.
Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy
I składamy najserdeczniejsze życzenia