Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 4 października 2018 roku odbył się turniej ,,szóstek” piłkarskich o Puchar Starosty Krośnieńskiego organizowany w ramach promocji naszej Szkoły. Zaproszenie przyjęły szkoły podstawowe, które rywalizowały najpierw w dwóch grupach, a następnie o miejsca na podium. W grupie A znalazły się drużyny z: Beska, Lubatowej oraz Iwonicza, natomiast w grupie B rywalizowały zespoły z Milczy, Iwonicza Zdroju oraz Lubatówki. Po meczach grupowych odbyły się mecze półfinałowe, a następnie spotkania o piąte, trzecie i pierwsze miejsce.

 Turniej wygrała Szkoła Podstawowa z Beska, która 3:0 pokonała Szkołę Podstawową z Iwonicza. Miejsce trzecie zajęła SP Lubatówka, która po rzutach karnych pokonała SP Iwonicz Zdrój. Piąte miejsce przypadło SP Lubatowa, a szóste SP Milcza. 
 W turnieju uczestniczyli głównie uczniowie trzecich klas gimnazjalnych oraz ósmych szkoły podstawowej. Mieli oni okazję zapoznać się z bazą dydaktyczną oraz ofertą edukacyjną Zespołu Szkół w Iwoniczu na rok szkolny 2019/2020. Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wręczyła Pani Naczelnik Wydziału Oświaty Teresa Kuźniar oraz Pan Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Leszek Zajdel, który podziękował drużynom za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju. Wyraził także nadzieję, że w ramach dalszego etapu kształcenia wielu z grających w turnieju wybierze ofertę Zespołu Szkół w Iwoniczu.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

image004.jpg image005.jpg image006.jpg

image007.jpg image008.jpg image009.jpg

image010.jpg image011.jpg image012.jpg

image013.jpg image014.jpg image015.jpg

image016.jpg image017.jpg image018.jpg

Wyniki rywalizacji:

Grupa A

  • Lubatowa - Besko 1 : 6
  • Lubatowa - Iwonicz 1 : 3
  • Besko - Iwonicz 1 : 0

Grupa B

  • Iwonicz Zdrój - Milcza 2 : 1
  • Iwonicz Zdrój – Lubatówka 0 : 0
  • Lubatówka - Milcza 6 : 2

Półfinał A: Besko - Iwonicz Zdrój 2 : 0
Półfinał B: Iwonicz – Lubatówka 2 : 0
Mecz o V miejsce Lubatówka – Milcza 2 : 0
Mecz o III miejsce Lubatówka - Iwonicz Zdrój 1 : 1 (3:2 w karnych)
Finał: Besko – Iwonicz 3 : 0