ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniach 21 – 24 maja odbył się w naszej szkole konkurs poświęcony Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego. W szranki stanęły klasy pierwsze, które zmagały się z zagadnieniami dotyczącymi życia naszego patrona: I LO „Witold Pilecki – żołnierz powstania warszawskiego”; I TŻ „Witold Pilecki – ojciec rodziny”; I TMR/TPS „Witold Pilecki – więzień Auschwitz”; I BS „Witold Pilecki – gospodarz”. Uczniowie mieli do dyspozycji teksty źródłowe, fotografie, plany i artykuły papiernicze. Każda grupa otrzymała także eksperta z Klubu Historycznego im. AK, który służył pomocą merytoryczną.

W rolę tę wcieliły się dziewczyny z II LO: Gabriela Dyjak, Zuzanna Konik, Magdalena Skwara i Joanna Ścibor.
 Efekty pracy klas pierwszych oceniło jury w składzie: p.Jolanta Bajgier, p.Maria Harłacz i p.Mariola Sowińska. Po naradach jury jednogłośnie zwycięstwo przyznało klasie I LO. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia efektów pracy do biblioteki szkolnej. Klub Historyczny im. AK