ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk, architektury krajobrazu; ekonomista, logistyk, rolnik

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik; operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Każde pokolenia ma swój czas…, słowa piosenki zespołu Kombi rozpoczęły uroczyste pożegnanie uczniów klas: III LO, IV TŻiUG i IV TMR/TPS, które odbyło się w ciepły słoneczny piątek 26 kwietnia. Czas nauki w naszej szkole dla uczniów klas najstarszych minął. Kiedy zadzwoni dzwonek, w murach szkoły, ich już tam nie będzie. Kolejna życiowa podróż właśnie dobiegła końca.  Wzruszeni, ale zadowoleni – tak wyglądali tegoroczni maturzyści podczas uroczystości kończących ich edukację.

 Uczniowie klasy II LO w imieniu wszystkich młodszych kolegów żegnali absolwentów wierszem, piosenką, wesołym skeczem z życia maturzysty oraz drobnymi upominkami.
 Pan dyrektor Leszek Zajdel, pani wicedyrektor Jolanta Bajgier oraz wychowawcy klas Agnieszka Gościńska, Małgorzata Sroka i Ksenia Buczek, wręczyli absolwentom świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy i nagrody książkowe. Szczególne wyróżnienie w postaci świadectwa ukończenia szkoły z biało-czerwonym paskiem  otrzymały uczennice LO: Anita Sobiecka, i Paulina Plezia oraz Karolina Warchoł z klasy IV TŻiUG.
 Drodzy absolwenci życzymy Wam samych sukcesów, zarówno w najbliższej, jak i dalszej perspektywie. Niech czas matur minie bezstresowo i zakończy się uzyskaniem wysokiego wyniku. Wspominajcie nas ciepło. Drzwi do naszej szkoły są dla Was zawsze otwarte.

Zdjęcia