ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 W dniach 16-20 kwietnia b.r. grupa uczennic naszej szkoły (Zuzanna Konik, Angelika Klepacz i Julia Starzak) wraz z opiekunkami (panią Anną Kolarczyk i panią Dominiką Jamrogą) wzięły udział w kolejnym spotkaniu z cyklu Erasmus+ Mobilise YOUselv – studying & working in the U.E. Tym razem odbyło się ono w uroczym włoskim miasteczku - Gioia del Colle. Uczennice brały udział w zajęciach dotyczących porusznia się po europejskim rynku pracy, redagowały CV i listy motywacyjne odpowiadające pracodawcom z różnych krajów, uczyły co jest istotne dla możliwości rozwoju zawodowego oraz miały możliwość wzięcia udziału w wykładach specjalistów w tej dziedzinie.

  Równocześnie zorganizowane zostały dla młodzieży zajęcia teatralne, zakończone występem na miejskim rynku. Dziewczyny wraz z całą grupą zwiedzały okoliczne miasteczka, pięknie położone nad Morzem Adriatyckim (Alberobello, Polignano a Mare oraz Bari). Aktywnie spędzony czas minął bardzo szybko, ale przyniósł wiele dobrych doświadczeń oraz cennych wspomnień. Przyjaźnie zawarte we Włoszech z całą pewnością będą procentowały na przyszłość. Serdecznie zachęcamy do udziału w kolejnych wyjazdach, w związku z realizacją programu Erasmus+. Kolejny, w pełni finansowany przez Unię Europejską wyjazd, już w październiku.

Zdjęcia w galerii